O nas

F.H.U.P ORFAMAK spółka jawna rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku jako spółka cywilna. Jesteśmy firmą rodzinną liczącą się w branży handlowej, nie tylko w kraju, ale też za granicą. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych i zdrowej żywności, takiej jak:  fasole, kasze, rośliny oleiste i strączkowe, bakalie oraz zboża.

Towary skupujemy bezpośrednio od producentów krajowych. Posiadamy długoletnie kontakty z naszymi dostawcami, co pozwala nam na oferowanie towarów najwyższej jakości i w hurtowych cenach. Systematycznie powiększamy szeroki asortyment ekologicznych, zdrowych i smacznych produktów, oraz analizujemy rynek towarów, aby zwiększać konkurencyjność firmy ORFAMAK na rynku.

Każda partia towaru jest starannie sprawdzana pod względem jakości norm zdrowotnych i fitosanitarnych przez pracowników specjalnie do tego przeszkolonych. Wszystkie towary są przez nas konfekcjonowane standardowo lub na życzenie Klienta. Dbamy o rozwój technologiczny, aby nasze produkty nie traciły walorów smakowych oraz witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Naszym celem jest zadowolenie Klienta.
 
Produkty firmy Orfamak można spotkać na terenie całej Polski, począwszy od małych sklepików osiedlowych, a skończywszy na dużych sieciach handlowych. Zajmujemy się również eksportem – głównie do krajów Unii Europejskiej oraz importujemy towary z zagranicy. Asortyment pochodzi wyłącznie od sprawdzonych dostawców.

Jesteśmy firmą solidną z długoletnim doświadczeniem na rynku, łatwo dostosowujemy się do potrzeb rynkowych i wymagań stawianych przez naszych odbiorców. Długoletnie kontakty handlowe z naszymi kontrahentami są prowadzone na najwyższym poziomie poprzez wysoką jakość świadczonych usług, szybkość dostaw oraz otwartość na sugestie odbiorców.

Zajmujemy się konfekcjonowaniem oraz przygotowaniem produktów do pakowania. Towar jest poddawany wstępnej obróbce: w zależności od towaru jest to suszenie, czyszczenie, sortowanie, krojenie. W efekcie finalnym gotowy produkt z magazynu trafia bezpośrednio do Klienta (właścicieli sklepów spożywczych, barów, restauracji, przedsiębiorstw zajmujących się prowadzeniem zbiorowego żywienia, klientów detalicznych). Hala naszej firmy wyposażona jest w chłodnie do przechowywania towarów w wymaganych warunkach. W czasie kilkunastoletniej działalności firma zdobyła dużą grupę stałych klientów, którzy zaopatrują swoje sklepy w naszych magazynach. Codziennie z naszych punktów sprzedaży są wydawane tony towaru.

Zajmujemy się rozprowadzaniem towarów na terenie całego kraju oraz za granicą. Nasz główny magazyn i jednocześnie siedziba firmy znajduje się w Proszowicach, gdzie odbywa się cały proces przygotowania produktów i sprzedaży. Posiadamy bardzo dobrze prosperujące stanowisko handlowe na placu Rybitwy w Krakowie, odpowiedzialne głównie za obsługę rynku krakowskiego i południowej Polski. Warunki i terminy dostaw ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. Dostarczamy towar pod wskazany adres za pośrednictwem firm spedycyjnych lub przesyłką kurierską. Możemy również pozostawić towar do dyspozycji Klienta w magazynie w Proszowicach. Firma Orfamak planuje rozwijać swoją działalność poprzez rozbudowę hali oraz otwieranie nowych punktów sprzedaży hurtowej.

Koncentrując się na potrzebach Klientów i w oparciu o nie tworzymy naszą ofertę. Bazując na tej właśnie ideologii wkładamy wiele wysiłku, aby stopień satysfakcji Kontrahentów firmy ORFAMAK był na najwyższym poziomie.